AZYMUT
Usługi Geodezyjno-Kartograficzne mgr inż. Tomasz Tomczyk
adres ul. Kamienna 1A lokal nr 13
19-400 Olecko
tel. 510 10 10 60
email azymut.olecko@onet.pl
NIP 847-151-64-34
REGON 280541687
mapka dojazdowa

AZYMUT Usługi Geodezyjno-Kartograficzne mgr inż. Tomasz Tomczyk Olecko

O firmie

Jesteśmy młodym ale już prężnie działającym zespołem geodetów. Nasza firma powstała w roku 2010, jednakże w branży geodezyjnej posiadamy wieloletnie doświadczenie. Od początku naszej działalności decyzjami, zarówno na etapie planowania, jak i realizacji zamówień kierują 3 zasady - "Rzetelność, Niezawodność, Terminowość". Posiadamy własną siedzibę, środki transportu oraz najnowocześniejsze zaplecze sprzętowe:

  • 220 kanałowy odbiornik GPS przystosowany do odbioru sygnału GPS + GLONASS + Galileo
  • Tachimetr bezlustrowy
  • Niwelator kodowy
  • Wykrywacz instalacji podziemnych

Posiadamy kwalifikacje i uprawnienia zawodowe do samodzielnego wykonywania robót geodezyjnych oraz nadzorowania prac podlegających zgłoszeniu do państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego. Jest to gwarancją wykonywania powierzonych prac z należytą starannością, zgodnie z zasadami współczesnej wiedzy technicznej i obowiązującymi przepisami prawa. AZYMUT zapewnia fachowość, rzetelność i terminowość na każdym etapie prac. Jako młoda firma, szczególnie dbamy o nasz wizerunek i postrzeganie przez dotychczasowych i przyszłych kontrahentów. Mamy nadzieje, iż damy poznać się jako prężna, zmotywowana a zarazem elastyczna firma, mająca wiele do zaoferowania na płaszczyźnie świadczonych usług. Nie boimy się podjąć żadnego wyzwania.
Sprawdź nas.

Cel

Nasz cel jest jeden, zadowolenie klienta poprzez profesjonalne podejście do powierzonego zadania.

Współpraca

Jesteśmy otwarci na nowe możliwości współpracy i współdziałania w sektorach: geodezyjnym, budowlanym, przemysłowym jak i innych pokrewnych. W dziedzinie geodezji często zdarza się, iż potrzebne są inne branże do kompleksowej obsługi projektu. Dlatego doradzamy i promujemy inne firmy, które są godne polecenia i swoim profesjonalizmem są w stanie sprostać każdemu wyzwaniu. Inwestorzy, projektanci, drogowcy, rzeczoznawcy, biura budowlane i inne.